Gösterilen sonuç sayısı: 7

 150,00
 150,00

Kunzit Doğal Taş

Kunzit Taşlı Yüzük

 200,00

Kunzit Doğal Taş

10 MM Küp Kunzit Taşı

 600,00
 75,00

Kunzit Doğal Taş

Kunzit Doğal Taş Dizi

 720,00 1.480,00
 500,00

Kunzit Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri

Kunzit doğal taş 1900’lü yılların başında keşfedilmiş bir taş türüdür. Kunzit doğal taşın diğer doğal taş türlerine göre daha geç keşfedilmesi taşın değerinin sonradan anlaşılmasına da neden olmuştur. Kaliforniya’da bulunan ve bu bölgede çıkarılmaya başlanan taş farklı özelliklere ve renklere sahiptir. Hem fiziksel özellikleri hem de yararları sebebi ile birçok kişinin de dikkatini çekmektedir. Farklı renklerde olması ham maddesine ve formülüne dayanmaktadır. Kunzit doğal taş hem aksesuar olarak kullanılabilirken hem de kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz bir türdür. Kunzit taşı diğer doğal taşlara göre iki farklı türe ayrılır. Bu türler ise farklı özelliklere, renklere ve boyutlara sahiptir. Doğal Kunzit taşı almak için vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilir ve kolaylıkla satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Doğal Kunzit taşı güvenli kargo ile sunduğumuz ürünlerimiz arasında bulunur. Kendinizi daha iyi hissetmek ve kendinizi yeniden keşfetmek istiyorsanız doğal Kunzit taşı tam size göre.

Kunzit Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Kunzit taşı almak istiyor ancak karar veremiyorsanız çevrim içi kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Size sunduğumuz doğal Kunzit taşlarının tümü gerçek olup farklı renk, boyut ve özellikler ile satışa hazırlanır. Kunzit taşı almak ve yüzyıllardır süregelen doğal taşların güçlerinden yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenli ödeme ile sunduğumuz doğal Kunzit taşlarımız farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Kunzit doğal taş çeşitleri şu şekilde açıklanabilir:
 • Kunzit: 1902 yılında keşfedilen ana Kunzit taş türüdür. Bu taş türünün özellikleri diğerlerine göre daha güçlü olması ile dikkat çeker. Daha çok mor renkte olan doğal taş türü yaygındır.
 • Hiddenite: Kunzit doğal taş çeşitlerinden biri olan Hiddenite geçtiğimiz 120 yıl içerisinde keşfedilmiştir. Doğal taşlar arasında görece daha yakın bir tarihe sahiptir ve Kunzit taşına göre daha az bilinir. Sarı ve yeşil gibi girift renkler ile ön plana çıkmaktadır.

Orijinal Kunzit Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Kunzit doğal taş ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmuştur. Burada ortaya çıkarılan Kunzit doğal taşı daha sonra farklı bölgelerde de çıkarılmaya başlanmıştır. Doğal Kunzit taşı Kaliforniya eyaletinde çıkarılırken, hiddenite türü ise Kuzey Karolina’da çıkarılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin farklı eyaletlerinde Kunzit doğal taşına ve türlerine rastlamak mümkündür. Kunzit doğal taşının çıkarıldığı yerlerin yanı sıra orijinal olup olmadığını anlamanın farklı yöntemleri de vardır. Taşın doğal olup olmadığını anlamak isteyenlerin Kunzit doğal taşının özelliklerine odaklanması önerilir. Rengi, dokusu ve kalitesi taşın orijinal olup olmadığını ortaya çıkaran önemli kriterlerdir. Orijinal Kunzit doğal taşı içerisinde yer alan formüle ve ağırlığına göre de anlaşılabilmektedir. Gerçek Kunzit taşına ulaşmak isteyenler platformumuzu güvenle kullanabilir.

Kunzit Taşının Faydaları Nelerdir?

Kunzit taşının birçok faydası vardır ve taş bu faydaları ile ön plana çıkar. Birçok doğal taşa göre daha az popüler gibi görünmesine karşın işin ehli olan kişiler tarafından sık sık Kunzit taşı tercih edilmektedir. Doğal Kunzit taşının faydaları şu şekilde sıralanabilir:
 • Enerjiyi tazeler.
 • Depresyonu önler ve kişinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlar.
 • Özellikle akciğer hastalıklarına karşı tedavi özelliği taşır.
 • Psikolojik hastalıklar, anksiyete ve bunlara bağlı oluşan stres seviyesini dengeler ve psikolojik rahatsızlıkların semptomlarını azaltır.
 • Cilt problemlerine iyi gelir ve cildin daha parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda deri döküntüsü gibi problemler ile karşılaşılıyor ise bunlara iyi gelir.
 • Kas kasılmaları ve boyun gerginliklere karşı tedavi amacıyla kullanıldığı bilinmektedir.
 • Kalp çakrasına hitap eder.
 • Kalbin daha verimli çalışmasını sağlar ve olası rahatsızlıkları önler.

Kunzit Taşı Boncuk Satın Al

Kunzit taşı farklı biçimler ile satın alınabilmektedir. Kunzit taşı farklı ölçü ve özelliklerde olabilmektedir. Bu sebep ile de Kunzit taşının boncuk olarak alınması da mümkündür. Kunzit taşını almak isteyen kişiler, istedikleri takdirde boncuk olarak satın alabilirler. Gerçek kunzit taşı almak istiyorsanız doğrudan uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kunzit taşı boncuk olarak alındığında aksesuar amaçlı da taşınabilmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye odaklanan bir platform olarak gerçek kunzit taşlarına ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Doğal taşların satışını gerçekleştirirken en güvenli seçenekleri sunuyoruz. Kunzit taşı almak için platformumuzu istediğiniz zaman istediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Kalp çakrasını açması ve psikolojiye olumlu etkileri sebebi ile de kunzit taşı sık sık kullanılan taşlar arasında bulunur. Daha iyi ve konforlu bir yaşam için kunzit taşı kullanılması önerilmektedir.

Kunzit Taşının Anlamı Nedir?

Kunzit taşı yüzde yüz değerli olmayan ancak yarı değerli taşlar sınıfında bulunan bir gruptur. Kunzit taşı Spiritüel özellikleri sebebi ile sıkça satın alınmaktadır. Kunzit taşının yararlarının yüksek olması anlamlarını da güçlendirmektedir. Kunzit taşının ruhani özelliklerinin yanı sıra renkleri ve dokusu ile de fiziksel rahatlamayı sağlamaktadır. Kunzit taşının anlamı özelliklerine göre yorumlanmaktadır. Kalp çakrasına iyi gelmesi sebebi ile özellikle meditasyon ve yoga gibi faaliyetler esnasında kişinin yanında taşıması önerilmektedir. Ruhani ve psikolojik aktivite ve düşünce seansları esnasında da kunzit taşının yakınlarda bulundurulması önerilir. Temizliği ve bakımı yapıldığı müddetçe aşınmadan ve zarar görmeden varlığını korumaya devam edebilen güçlü bir taş türüdür.

Kunzit Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Kunzit taşı burç uyumu birçok kişi için önemlidir. Her doğal taş astrolojiye göre 12 burçtan birine hitap etmektedir. Bazı taşlar bir burçtan daha fazlasına hitap ederken, bazı burçlar ise sadece tek burca hitap edebilmektedir. Kunzit taşı ise farklı gruplara hitap edebilen güçlü taşlar arasında bulunur. Kunzit taşının uyumlu olduğu burçlar şu şekilde sıralanabilir:
 • Aslan burcu
 • Boğa burcu
 • Akrep burcu
Bu üç burç üzerinde daha çok etkili olan kunzit taşı temelde her burca hitap etmesi ile de bilinmektedir. Kunzit taşı hisleri ve sezgileri kuvvetli kişiler tarafından da burçlarından bağımsız olarak tercih edilebilmektedir. Kunzit taşının size hitap ettiğini düşünüyorsanız güvenli ve hızlı şekilde satın alabilmenizi sağlıyoruz.

Kunzit Taşı Sipariş Vermek İçin

Kunzit taşı en uygun fiyatlar ile satışa sunduğumuz ürünlerimiz arasında bulunur. Doğal yollar ile elde edilmesi, zarar görmeden işlenmesi ve enerjisini koruması kunzit taşının değerini belirlemektedir. İşlenme olarak, işlenmemiş olarak, aksesuar ya da boncuk olarak da temin edilebilir. Kunzit taşı satın almak ancak yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsanız doğrudan kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Kunzit taşı fiyat listemiz son derece uygun olup kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapılabilmesini sağlıyoruz. 3D secure avantajı ile sunduğumuz doğal kunzit taşımız farklı ölçü, boyut, renk ve özellikler ile satışa çıkarılmıştır. Sizin için en uygun olan modele ulaşarak kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kunzit Taşının Özellikleri Nelerdir?

Kunzit taşının özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
 • Pembe, mor ve lila renkli kunzit taşları daha yaygındır.
 • Titreşim verebilen taşlar arasında bulunur.
 • Sevgiyi sembol eder ve koşulsuz sevginin önemini vurgular.
 • Alın çakrası üzerinde etkilidir ve üçüncü gözü destekler.
 • 6,5 ila 7 arasında sertlik oranı bulunur.
 • Doğal yöntemler ve güneş ışığı ile temizlenmesi önerilir.
 • Enerjisini temizlemek için akan su ile temizlenebilir.
 • Madagaskar ve Afganistan gibi yerlerde de çıkarılır.