Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kyanit Doğal Taş

Kyanit Doğal Taş Dizi

 720,00 1.680,00
 340,00

Kyanit Doğal Taş

Kyanit Doğal Taş Dizi

 1.200,00 2.800,00

Kyanit Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri

Kyanit doğal taş kyanit olarak da bilinen taş türüdür. Doğal taşlar arasında yer alır ve renkleri farklı olabilir. Siyah rengi ile karşılaşıldığı gibi mavi olanı ile de karşılaşması mümkündür. Kahverengi ve benzer ton sür ton renklerde de kyanit taşları ile karşılaşılabilir. Kyanit doğal taşlar insan bedeninin yanı sıra ruh ve psikoloji için de faydalıdır. Birçok hayvan için de olumlu yönleri ve faydaları bulunan kyanit doğal taş sadece insanlar için yararlı değildir. Birçok kişi özellikle evcil hayvanları için de kyanit doğal taşını kullanmakta ve özellikle yaraları var ise iyileştirici etkisi sebebi ile tercih edilmektedir. Kyanit doğal taşlar grubunda yer alırken farklı tonlarının etkileri de özelliklerine yön verebilmektedir. Orijinal taş almak istiyor ancak renge karar veremiyorsanız özelliklerine bakarak da platformumuz üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Kyanit Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Kyanit doğal taş farklı özelliklerde olabilmektedir. Renk ve boyutlarına göre ayrılmasına karşın özelliklerine göre de sınıflandırılabilmektedir. Kyanit doğal taşın ağırlığı ve sertliği gibi unsurlar da kyanitin türlerini belirleme noktasında öncü olabilmektedir. Gerçek doğal taşlara ulaşmak ve tüm özelliklerinden faydalanmak isteyenlere özel seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tüm müşterilerimiz çevrim içi kataloğumuz üzerinden istedikleri doğal kyanit taş modeline kolaylıkla ulaşabilir. Kyanit doğal taş çeşitleri arasında yer alır ve şifa özelliği ile öne çıkar. Çakraların gelişmesini ve algıların açılmasını da sağlayan kyanit doğal taşlar ile kişiler kendilerini daha iyi hissedebilmektedir. Kyanit doğal taş çeşitleri alt seçeneklere ayrılmaz. Kyanit taşı aynı zamanda rüya taşı ismi ile de bilinmektedir.

Orijinal Kyanit Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Doğal taşların gerçek olup olmadığını anlamanın farklı yolları bulunur. Bu özelliklere dikkat edildiği takdirde doğal taşın gerçek olup olmadığını anlamak daha kolay olmaktadır. Gerçek doğal taşların anlaşılması noktasında kontrol edilebilecek özellikler şunlardır:
 • Taşın yer aldığı gruba özel belirleyici unsurlara dikkat etmek
 • Mohs sertlik seviyesine göre seçim yapmak
 • Taşın kristal yapısını kontrol etmek ve parlaklığını incelemek
 • Çıkarıldığı bölgeye dair bilgi almak
Orijinal kyanit doğal taşı almak isteyenler için özel seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tüm taşlarımız yarı değerli taşlar grubunda yer alır ve her biri özel ve orijinaldir. Orijinal olmalarına dair herhangi bir endişe duymadan kolaylıkla satın alınabilir. Müşterilerimize her zaman gerçek doğal taşları sunuyoruz.

Kyanit Taşının Faydaları Nelerdir?

Doğal taşların her biri farklı özelliklere sahiptir. Her bir taş beraberinde farklı özellikleri de getirmektedir. Doğal taşların özellikleri formüllerine ve formüllerini oluşturan bileşenlere göre değişmektedir. Ham madde olarak da isimlendirebileceğimiz bileşenler mineral değerlerini de etkilemektedir. Dolayısı ile taşın fiziksel ve formüle bağlı özellikleri taşın faydalarını da ortaya çıkarır. Doğal kyanit taşı faydaları şu şekilde sıralanabilir:
 • Rüyaların arınmasını ve daha güzel rüyalar görmeyi sağlar.
 • Uyku kalitesini yükseltir ve uykudan alınan verimi arttırır.
 • Kullanan kişiyi koruduğu düşünülmektedir.
 • Ruhu besler ve pozitif düşünceyi arttırır.
 • Pozitif hisleri yoğunlaştırır.
 • Zihni temizler.
 • Zihnin arınmasını sağlar.
 • Düşünce yapısını geliştirir ve karmaşayı azaltır.
 • Spesifik olarak odaklandığı çakralar olsa da genel olarak tüm çakraların dengede kalmasına neden olur.
 • Agresiflik, sinirlilik ve kızgınlık gibi negatif ve vücut için yorucu olan his ve duygulardan arınmayı sağlar.
 • Huzuru tetikler ve stres seviyesini düşürür.

Kyanit Taşı Boncuk Satın Al

Kyanit taşı farklı özellikler taşıyan doğal taşlar arasında bulunur. Kyanit taşının özellikleri ve şekillendirilmesine bağlı olarak farklı biçimler ile kişinin yanında taşıması mümkün hale gelmiştir. Kataloğumuzda yer verdiğimiz ürünlerimiz işlenmiş ve işlenmemiş olmak üzere farklılık gösterebilmektedir. Kyanit taşı boncuk olarak satın alınmak isteniyor ise doğrudan çevrim içi kataloğumuz kullanılabilmektedir. Kyanit taşı boncuk olarak satışını gerçekleştirdiğimiz modeller arasında bulunur. Kyanit taşının boncuk olarak satılması beraberinde geniş kullanım alanını da getirmektedir. Taşı yanınızda taşıyabileceğiniz gibi dilediğiniz takdirde aksesuar olarak kullanabilmeniz de mümkündür. Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak taşların özel olarak hazırlanmasına da izin verilmektedir. Dilediğiniz takdirde doğal kyanit taşını boncuk olarak satın alabilirsiniz.

Kyanit Taşının Anlamı Nedir?

Kyanit taşı günümüzde psikolojik etkileri sebebi ile ön plana çıkmaktadır. Dolayısı ile bu psikolojik etkiler de beraberinde yeni anlamları getirir. Kyanit taşını kullanan kişiler, kendilerini izlemekte ve taşın hangi durumlar karşısında etki ettiğini değerlendirmektedir. Çoğu doğal taş kullanıcısı inanç ve spiritüel dünya görüşü çerçevesinde doğal kyanit taşını yanlarında bulundurmaya özen göstermektedir. Kyanit taşının anlamı da özelliklere ve rengine göre değişmektedir. Kyanit taşının faydaları taşın gücünü göstermekte ve bu durum ise taştan alınan verimi etkilemektedir. Kyanit taşı sert bir görüntü sunarken bir yandan da renkleri ile dikkat çekmekte ve tüm seçenekler platformumuzda bulunmaktadır.

Kyanit Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Kyanit taşı hangi burçla uyumlu sorusu birçok müşterimiz tarafından da merak edilmektedir. Kataloğumuzda yer alan doğal kyanit taşının uyumlu olduğu burçlar şu şekilde sıralanabilir:
 • Boğa Burcu: Kyanit taşı boğa burcunun taşları arasında yer alır. Özellikle mavi renkli kyanit taşları boğa burçları ile daha çok uyum içerisindedir. Kişinin duygularını öne çıkarması ve kendini ifade ederken zorlanmaması gibi faydaları bulunmaktadır.
 • Koç Burcu: Doğal kyanit taşının yönlendirildiği burçlar arasında bulunur. Koç burcu ile uyumu zıt gibi görünmesine karşın birçok koç burcuna sahip olan insan tarafından sık sık tercih edilir. Dengede kalmayı kolaylaştırması ve ani verilen kararların önüne geçmesi gibi sebeplerden dolayı koç burcunu sakinleştirme noktasına işe yaradığı bilinmektedir.
 • Terazi Burcu: Kyanit taşının uyumlu olduğu burçlar arasında yer alır. Terazi burcu ile olan uyumu neticesinde etkileri daha çok öne çıkabilmektedir. Özellikle kronik yorgunluk yaşama sıklığı daha fazla olan terazi burçlarının dinlenmelerini ve daha iyi uyumalarını sağlar.
Kyanit taşı burç uyumu arasında yer alan terazi, koç ve boğa burçlarının her biri zıt ve bir o kadar da girift özelliklere sahiptir. Kyanit taşı burç uyumu olmaksızın da kullanılabilir.

Kyanit Taşı Sipariş

Kyanit taşı fiyat olarak en avantajları dönemindedir. Platformumuzdan satın alınacak olan kyanit taşının siparişini vermek oldukça kolaydır. İstediğiniz doğal taşı seçtikten sonra sepete ekleyerek uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Adil fiyatlandırma politikamız ışığında size sunduğumuz tüm doğal taşlarımızın her biri gerçektir ve uygun fiyatlandırmaya sahiptir. Kyanit taşı en uygun fiyatlar ve güvenli ödeme seçenekleri ile tüm müşterilerimize sunulur. Eşit ödeme imkanı ile sunulan doğal taşlarımız, kataloğumuzdan kolayca satın alınabilir. Hem güvenli ödeme yaparken hem de uygun fiyatlar ile karşılaşacağınız platformumuz her zaman en kaliteli seçeneğe yönelmektedir.

Kyanit Taşının Özellikleri Nelerdir?

Kyanit taşının özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
 • Negatif enerjinin temizlenmesini sağlar.
 • Sinirlilik oranını giderir ve kişinin daha sakin bir karaktere sahip olmasını sağlar.
 • Alın ve boğaz çakrası üzerinde olumlu etki bırakır ve gelişimi destekler.
 • Özgül ağırlık oranı 3,58 civarlarında belirlenmiştir.
 • Farklı renk seçenekleri bulunur ve istenilen renk kolayca satın alınabilir.
 • Burçlar ile olan uyumu zıtlıklar da içerebilmektedir ancak faydalarını her zaman gösterir.