Gösterilen sonuç sayısı: 4

Terahertz Doğal Taş

Terahertz Doğal Taş Bileklik

 450,00
 270,00

Terahertz Doğal Taş

Terahertz Fasetli Kesim 8 mm

 650,00

Terahertz Doğal Taş

Terahertz Dizi Doğal Taş

 400,00 850,00

Terahertz Doğal Taş Özellikleri ve Çeşitleri

Terahertz doğal taş özellikle vücudun elektromanyetik duman ve zararlı radyasyonlara karşı koruyuculuğu ile doğal taşlar arasında özel bir konuma gelmeyi başarmıştır. Japon bilim insanları tarafından icat edilen bu taş doğal taş değil insan yapımı özel bir taştır. Güçlü bir titreşim taşı olma özelliği ile dikkat çeken terahertz taşı, Türkiye’de yeni yeni popülerlik kazanmaya başlayan bir taştır. Uzak doğu ülkelerinde son derece popülerdir. Görünümü hematit taşına oldukça benzeyen terahertz taşı, kimyasal yapısı itibariyle bu taştan ciddi şekilde ayrılmaktadır. İnsan yapımı bir taş olma özelliği ise diğer taşlardan ayrılmasını sağlayan en önemli unsurlar arasında gösterilebilir. Çok sert bir taş olmayan terahertz, kırılgan yapıda ve düştüğünde kolayca parçalanabilir bir halde bulunur. Bu nedenle kullanımında dikkatli olunması gerekmektedir.

Terahertz Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Terahertz taşı doğal taş grupları içinde yer almaz. İnsan yapımı bir taş olmasıyla bu taşlardan ayrılır. Sahip olduğu bu özellik ise yaygın bir kullanım alanı elde etmesini sağlamıştır. Terahertz taşının en önemli özelliği ise yüksek bir titreşime sahip olmasıdır. Terahertz taşından gelen dalga frekansı, hem sıcak hem de soğuk termal enerjinin oldukça hızlı bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Taşın buz üzerine konulmasıyla buz kısa süre içinde erime eğilimi gösterecektir. Gündelik hayatta yoğun bir tempoya sahip kişilerin gün boyunca yaşadıkları stres ve yorgunluktan kurtulmak için bu taşı kullanmaları mümkündür. İnsan yapımı bir mineral olarak faydaları da bir hayli fazladır. Son derece yüksek salınım frekansına ve termal iletkenliğe sahip güçlü bir şifa taşı olarak değerlendirilmektedir. Terahertz doğal taş çeşitleri kullanılarak birçok farklı ürün tasarlanabilir.

Orijinal Terahertz Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Terahertz taşının orijinal olup olmadığını anlamak için taşın genel özelliklerini bilmek gerekir. En temel ve ayırt edici özeliği ise yüksek titreşime sahip olmasıdır. Terahertz taşından gelen dalga frekansı soğuk ve sıcak termal enerjinin iletilmesini sağlar. Buzun üzerine konulduğunda buz hemen erimeye başlayacaktır. Ayrıca buz kütlesinin ortadan ikiye bölünmesinde de bu taş kullanılabilir. Orijinal terahertz doğal taşı anlaşılması için bu tür deneyler yapılabilir. Giderek popülerleşen ve faydaları ile öne çıkan bir taş olması nedeniyle piyasada sahteleri de oldukça fazla bulunmaktadır. Bu nedenle gerçek terahertz taşının sadece güvenilir satıcılardan temin edilmesi gerekecektir. Terahertz taşı başta olmak üzere birçok farklı doğal taşı güvenle satın alarak doğal taşların etkilerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Terahertz Taşının Faydaları Nelerdir?

İnsan yapımı bir doğal taş sınıfında yer alan terahertz, birçok benzer doğal taşa göre çok daha yüksek etkileri ve faydaları ile öne çıkmaktadır. Şifa taşı veya enerji taşı gibi isimlerle de anılan terahertz, termal iletkenliği ve saniyede bir trilyon kez salınım frekansına sahip olmasıyla diğerlerinden ayrılmaktadır. Güçlü enerji özelliklerinin insanlar üzerinde de yüksek faydalarının olduğu görülmektedir. Terahertz taşının gündelik hayatta kullanımı kişiler üzerinden birçok değişme neden olacaktır. Taşın sahip olduğu başlıca faydalar ise kısaca şöyledir:
 • Hücreleri harekete geçirerek yaşam enerjisi verir.
 • Baş, boyun, omuz ve vücudun diğer bölgelerindeki ağrılara iyi gelmektedir.
 • Radyasyon etkilerini temizler.
 • Vücudun elektromanyetik duman ve zararlı radyasyona karşı korunmasını sağlar.
 • Stres ve yorgunluğu azaltır.
 • Şifalı titreşimler yayan insan yapımı bir mineral özelliğine sahiptir.
 • İnsan zihninin verimli şekilde çalışmasını destekler.
İyileştirici etkileri olduğuna inanılan terahertz taşı, hem zihin hem de beden ilişkisi için pozitif etkilere sahiptir. Terahertz taşının faydaları sayesinde taşın yaygın bir kullanım alanı elde ettiği de görülmektedir.

Terahertz Taşı Boncuk Satın Al

Terahertz taşının farklı formlarda kullanımı görülmektedir. Günümüzde tespihlerde, bileklilerde ve kolyelerde bu taş kullanılarak başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hem şık bir görünüme sahip hem de yaydığı enerji ile insan yapımı taşlar arasında güçlü özelliklere sahiptir. Terahertz taşı boncuk kullanılarak tasarlanan orijinal ürünler sayesinde insanların gündelik yaşamda bu taşın olumlu birçok özelliğinden yararlanmaları mümkündür. Sayısız faydası ile dikkat çeken terahertz taşı, güçlü etki alanına sahiptir. Sadece takılarda değil aynı zamanda dekorasyon ürünlerinde de kütle olarak kullanımı mümkündür. Bulunduğu ortamda da enerjinin temizlenmesi ve çok daha huzurlu bir ortam oluşturması açısından oldukça başarılı bir taştır. Taşın yaydığı titreşimler gözle görülmese de kullanılmaya başladığı ilk andan itibaren etkileri gözlemlenecektir.

Terahertz Taşının Anlamı Nedir?

Terahertz taşının diğer taşlara nazaran görece daha yeni bir taş olması ve insan yapımı olması mistik anlamlarla anılmasının önüne geçmektedir. Ancak taşın insanlar üzerindeki en önemli özelliğinin zihin açıklığı sağlaması, stres ve negatif enerjiden vücudu arındırarak elektromanyetik duman ve radyasyona karşı etkili olması yer almaktadır. Saniyede 1 trilyon kes titreyen özel yapısı, insan sağlığı üzerindeki etkilerini göstermektedir. Bağışıklık sisteminin geliştirilmesi içi zayıf hücreler, enzimler ve DNA üzerinde olumlu etkiler sunmaktadır. Terahertz taşının anlamı ve faydaları çok yönlü olarak değerlendirilmektedir.

Terahertz Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Burçların belirli mineraller, taşlar ve diğer unsurlarla farklı etkileşimlerinin odluğu düşünülmektedir. Terahertz taşı her ne kadar insan yapımı olsa da sahip olduğu özellikler onu bazı burçlar ile daha uyumlu hale getirmiştir. Terahertz taşının özellikle oğlak ve kova burçları ile güçlü bir etkileşimi olduğu düşünülmektedir. Oğlak ve kova burcunun taşı olmasının yanı sıra diğer burçlar üzerinden de etkileri gözlemlenmektedir. Terahertz taşı burç uyumu sahip olduğu bu güçlü etkileri sayesinde günümüzde başta uzak doğu ülkeleri olmak üzere birçok farklı ülkede popülerliğini her geçen gün artırmaktadır.

Terahertz Taşı Sipariş

Piyasada sahtesi de çok fazla yapılan terahertz taşının orijinal olup olmadığını belirli testler ile anlamak mümkündür. Bu testlere ihtiyaç bile duymadan güvenli bir şekilde gerçek terahertz taşına sahip olmak için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Terahertz taşı fiyat avantajlarından yararlanarak taşın sahip olduğu tüm güçlü etkilerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Terahertz taşı en uygun fiyat seçenekleri ile firmamızdan satın alınabilmektedir. Güvenle siparişinizi vererek gün içinde terahertz taşının mucizevi etkilerinden yararlanabilir ve çok daha güçlü, huzurlu ve sağlıklı hissetmeye başlayabilirsiniz.

Terahertz Taşının Özellikleri Nelerdir?

Terahertz taşının kendine has ayırt edici birçok özelliği bulunur. Taşın diğer taşlara benzememesindeki en önemli özelik ise insan yapımı olmasıdır. Piyasadaki en nadir taşlardan biri olmasıyla da dikkat çekmektedir. Gümüş renginde ve parlak yapıda olan terahertz taşının bazı doğal taşlar ile benzerliği görülmektedir. Özellikle hematit taşı ile benzer özellikleri dikkat çekmektedir. Terahertz taşının öne çıkan başlıca özellikleri şöyledir:
 • Oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir.
 • Gümüştür ve parlaktır.
 • Silikon yapısından kolayca anlaşılabilir.
 • Ağırdır.
 • Yüksek titreşim özelliklerine sahiptir.
Genel özelliklerine bakıldığında terahertz taşının diğer doğal taşlardan ayrıldığı görülmektedir. Farklı formlarda yaygın olarak kullanılan bu taş, birçok etkisiyle insanlara fayda sağladığı düşünülmektedir. Bakımı çoğu zaman gümüş ürünler ile benzer şekilde yapılmaktadır. Terahertz taşının özellikleri ve kendine has yapısı son yıllarda geniş bir kullanım alanına sahip olmasını sağlamıştır. Tüm çakralarla uyumlu olduğu görülmüştür.