Gösterilen sonuç sayısı: 17

Doğal Taş Kolye Ucu

Sandık Unakit Taşı Koye Ucu

 30,00

Unakit Doğal Taş

6×6 MM Silindir Unakit Taşı

 240,00
 180,00
 180,00

Unakit Doğal Taş

8 MM Çokgen Unakit Taşı

 240,00
 180,00

Unakit Doğal Taş

Küp Unakit Taşı Dizi AAA

 150,00 180,00

Unakit Doğal Taş

6×3 MM Rondela Unakit Taşı

 230,00
 260,00
 30,00

Doğal Taş Kolye Ucu

Piramit Unakit Taşı Kolye Ucu

 30,00

Doğal Taş Kolye Ucu

Mantar Unakit Doğal Taşı

 35,00

Unakit Doğal Taş

Rondela Unakit Doğal Taş

 200,00

Kırık Doğal Taş

İri Unakit Kırık Doğal Taş

 100,00

Kırık Doğal Taş

Unakit Dizi Kırık Doğal Taş

 80,00
 40,00

Unakit Doğal Taş

Unakit Dizi Doğal Taş

 100,00 260,00

Unakit Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri

Unakit doğal taş, üç mineralin birleşimiyle oluşmaktadır. Unakit doğal taşının görünümü genel olarak, yeşil içerisinde pembe ve kırmızı renk parçacıklarına sahiptir. Unakit doğal taşının bu görünümü, bu doğal taşın Ruby zoisit taşı ile sıklıkla karıştırılmasına neden olmaktadır. Ruby zoisit doğal taşı, unakit taşı gibi yeşil üzerine kırmızı benekli bir yapıya sahiptir. Ancak ruby zoisit taşındaki kırmızı benekler daha mora dönük bir halde iken, unakit doğal taşının üzerindeki benekler ise, pembemsi kırmızı bir renge sahiptir. Bu iki doğal taşın kolaylıkla ayırt edilebilinmesi için doğal taş kullanıcılarının dikkat etmesi gereken nokta, taşların sahip olduğu beneklerin tonlamalarıdır.

Unakit Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Ukanit doğal taş çeşitleri olarak bilinen farklı bir yapı bulunmamaktadır. Bu doğal taşın farklı renklere sahip olması, ukanit doğal taşın renk çeşitliliğine sahip olmasını sağlamaktadır. Yeşil ve pembenin farklı tonlarında olabilen unakit doğal taşı, mat ya da opak formlarda da bulunabilmektedir. Unakit doğal taş çeşitleri olarak sayılabilecek bu renkler, firmamızdan tercih edeceğiniz ürünler içerisinde yer almaktadır. Bu doğal taşın tüm renkleri ile tasarlanan takı ve aksesuarlara, firmamızdaki ürünlerimizi inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Orijinal Unakit Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Orijinal unakit doğal taşı, ilk olarak Amerika’da yer alan Carolina eyaletinde bulunan Unaka Dağları’nda keşfedilmiştir. Pembe feldspar, yeşil epidot ve kuvars taşının bir arada bulunduğu bir kayaç türü olan unakit doğal taşı, genel olarak dağlık alanlarda bulunmaktadır. Granite benzeyen bir yapıya sahip olan unakit doğal taşının orijinal olup olmadığını, taşı elinize alarak hissedebilirsiniz. Orijinal doğal taşların yapıları, bulundukları ortamın sıcaklık derecesine göre her zaman daha soğuktur. Farklı takı ve aksesuar tasarımları için firmamız tarafından tercih edilen unakit doğal taşları, tamamen orijinal bir yapıya sahiptir. Firmamızı ziyaret ederek taşların gerçekliğini test ederek deneyimleyebilirsiniz. Kendi tarzınıza ve zevkinize göre farklı birçok ürün bulabileceğiniz firmamızdan, gönül rahatlığı ile doğal taş ürünlerimizi satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayarak taşların enerjilerinden ve şifalarından yararlanamaya başlayabilirsiniz.

Unakit Taşının Faydaları Nelerdir?

Doğal taşların keşfedilmesi ile genel olarak ilk başlarda süs eşyası olarak kullanımı tercih edilmiştir. Doğal taşların kişiler üzerindeki diğer faydalarının keşfedilmesi ile enerji kaynağı ve şifa kaynağı olarak kullanım sağlanılmaya başlanılmıştır. Doğal taşların kişiler üzerindeki etkileri, taşın düzenli ve doğru bir şekilde kullanılması ile elde edilebilmektedir. Doğal taşların ya da doğal taşlar ile tasarlanan takıların direkte tene temas etmesi, taştan en iyi şekilde yararlanılması adına büyük bir önem taşımaktadır. Genel olarak doğal unakit taşı şu faydaları nedeni ile kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir;
 • Unakit doğal taşı, kişilerin enerjilerinin dengelenmesini sağlar.
 • Unakit doğal taşı, uyku sorunlarının giderilmesini ve uyku kalitesinin arttırılmasını sağlar.
 • Unakit doğal taşı, titreşim özelliği ile vücuttaki çakraların açılmasını sağlar.
 • Unakit doğal taşı kullanımı, stres seviyesinin düşmesini ve kişilerin daha hoşgörülü olmasını sağlar.
 • Unakit doğal taşı kullanımı, gebelik durumunun oluşmasını kolaylaştırır.
 • Unakit doğal taşının doğumda kullanılması, doğum sürecinin daha kolay geçmesine katkı sağlar.
 • Unakit doğal taşı, üreme sisteminin güçlenmesi üzerinde oldukça etkilidir.
 • Unakit doğal taşı, göz sağlığının korunmasını sağlar.
 • Unakit doğal taşı, kişilerin radyasyondan etkilenme oranının azaltılmasını sağlar.
 • Unakit doğal taşı, cilt dokusunun iyileşme sürecini de olumlu yönde etkilemektedir.
 • Unakit doğal taşı kullanımı, kişilerin daha kolay bir şekilde doğru kararlar verebilmesine yardımcı olur.
 • Unakit doğal taşı kullanıcılarının sezgisel güçlerinin gelişmesini sağlar.
 • Unakit doğal taşı, kişilerin psişik saldırılara karşı korunmasını sağlar.
 • Unakit doğal taşı aynı zamanda, bedendeki fazla elektriğin toprağa aktarılmasında oldukça etkilidir.

Unakit Taşı Boncuk Satın Al

Unakit taşı boncuk kullanımı, firmamızda yer alan kolye, yüzük, bileklik ve tespih tasarımlarında tercih edilmektedir. Bu tarz takı ve aksesuarlar da kullanılan unakit taşı, kişilerin teni ile daha kolay bir şekilde temas edebilmektedir. Bu nedenle doğal taş kullanıcılarının büyük bir kısmı, unakit taşının bu formlarını tercih etmektedir. Genel olarak doğal taşların kişilerin teni ile direkt temas etmesi, taşların en iyi şekilde hissedilmesini ve kişilerin de en iyi şekilde doğal taşlardan yararlanmasına imkan sunmaktadır.

Unakit Taşının Anlamı Nedir?

Unakit taşının anlamı, titreşim taşı olarak bilinmektedir. Bu doğal taşın farklı spesifik bir anlamı bulunmamaktadır. Taşın sahip olduğu titreşim özelliği ile ilişkilendirilen ismi, doğal taş listelerinde bu taşın unakit olarak kabul görünmesini sağlamıştır. Unakit taşının yüksek frekanslı titreşim özelliği, doğal taş kullanıcılarının özellikle meditasyon süreçlerinde ve farklı ritüellerde daha iyi bir enerji akışına sahip olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda unakit doğal taşının titreşimi, kullanıcıların daha iyi bir şekilde odaklanmasını da sağlamaktadır.

Unakit Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Doğal taşların burçlar ile olan uyumları astrolojik açıdan, aynı gezegenler ile yönetilmeleri ile bağdaştırılmaktadır. Burçların ve doğal taşların aynı gezegenler tarafından yönetilmesi, burçlar ile uyumlu doğal taş kullanımlarının tercih edilmesini sağlamaktadır. Burçlar genel olarak bir doğal taş ile uyumlu olabildiği gibi birden fazla doğal taş ile de uyumlu olabilmektedir. Aynı şekilde doğal taşlar da bir ya da birden fazla burç ile uyumlu olabileceği gibi genel olarak tüm burçlarla uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Burçlar ile uyumlu olmayan doğal taşlarda elbette kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Bu durum kişilere olumsuz bir geri dönüşe neden olmamaktadır. Kişilerin burçları ile uyumlu olmayan doğal taşlardan enerji alması ya da sadece yapısal özelliklerini beğenmesi, o doğal taşı kullanması için yeterlidir. Unakit taşı burç uyumu akrep ile ilişkilendirilmiş olmasına rağmen bu doğal taş genel olarak tüm burçlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilinmektedir.

Unakit Taşı Sipariş

Unakit taşı fiyat aralığı, firmamızda yer alan ürün yelpazesi göz önüne alındığında oldukça makul seviyelere sahip olduğu görülmektedir. Firmamızda sizler için özel olarak tasarlanan ve satışa sunulan ürünlerin hepsi, gerçek unakit taşı kullanımına sahiptir. Ürünlerde kullanılan unakit taşının büyüklüğü ve gramajı ürünlerin fiyatlarının değişmesindeki en etkili faktör olmaktadır. Bu değişken duruma nazaran unakit taşı en uygun fiyat seçenekleri ile firmamızda satışa sunulmaktadır. Sizlerde firmamızda yer alan takı ve aksesuarları inceleyebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanarak satın alma işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Unakit Taşının Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşlar yapıları, oluşumları, renkleri, renk geçişleri, sertlik dereceleri ve özgül ağırlıkları gibi tamamen kendilerine ait özelliklere sahiptir. Doğa taş kullanıcılarının, doğal taşlar ile ilgili genel özellikleri bilmeleri ilk olarak, gerçek doğal taş ile sahte yapıdaki taşları kolay bir şekilde ayırt edebilmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra özellikle doğal taşların sertlik derecelerinin bilinmesi, doğal taşlarda hangi temizleme yönteminin tercih edilmesi konusunda fayda sağlamaktadır. Genel olarak unakit taşının özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;
 • Unakit taşının sertlik derecesi 6 ile 7 arasında değişmektedir.
 • Unakit taşının özgül ağırlığı 2,8 ile 3,2 arasındadır.
 • Unakit taşının kimyasal formülü, SiO2+Ca2(Fe,Al)Al2 şeklindedir.
 • Unakit taşı; ABD, Avustralya, Avusturya, Brezilya, Finlandiya, Fransa, İtalya, Japonya, Çin, Meksika, Mozambik, Myanmar ve Rusya’ da bulunmaktadır.
 • Unakit doğal taşı, güneş sinirağı ve kalp çakrası ile uyumlu olarak çalışmaktadır.