Gösterilen sonuç sayısı: 27

 30,00
 165,00
 210,00
 165,00
 165,00
 165,00
 210,00
 30,00
 110,00
 165,00
 150,00
 150,00
 210,00

Doğal Taş Kolye Ucu

Dilim Varisit Doğal Taş

 60,00

Varisit Doğal Taş

Varisit Doğal Taş 8 MM AAA

 300,00
 150,00
 450,00

Varisit Doğal Taş

Somon Varisit Doğal Taş Dizi

 160,00
 200,00

Varisit Doğal Taş

Bulut Varisit Doğal Taş Dizi

 200,00
 160,00
 200,00

Varisit Doğal Taş

Havlit Varisit Doğal Taş Dizi

 160,00

Varisit Doğal Taş

Saks Varisit Doğal Taş Dizi

 160,00

Varisit Doğal Taş

Gül Varisit Doğal Taş Dizi

 160,00
 160,00

Varisit Doğal Taş

Mint Varisit Doğal Taş Dizi

 160,00

Varisit Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri :

Varisit doğal taş, nadir bulunan değerli taşlar arasında yer almaktadır. Yapısal olarak bu doğal taş, turkuaz taşı ile sıklıkla karıştırılmaktadır. Varisit doğal taşı genellikle yeşil, turkuaz, mavi ve bazen de kiremit renginde olabilmektedir. Varisit doğal taşının opak ve damarlı bir yapısı oldukça dikkat çekicidir. Bu doğal taş genel olarak dekoratif obje olarak kullanılsa da kolye ve bileklik formlarında da oldukça sık tercih edilmektedir. Varisit doğal taşı şifacılar tarafından kalbin enerjisini dengelemek ve vücut gerilimlerini hafifletmek için kullanılmıştır. Günümüzde de özellikle meditasyon süreçlerinde varisit doğal taşı sıklıkla aynı özelliği ile kullanılmaya devam edilmektedir. Varisit doğal taşı kullanıcılarının üzerinde endişe ve korkuları hafifletme özelliğine de sahip olan bir taştır.

Varisit Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Varisit doğal taş çeşitleri genel olarak, bulunduğu renklere göre belirlenmektedir. Varisit doğal taşının bilinen özel bir çeşidi bulunamamaktadır. Doğada kendiliğinden yeşil, mor, turuncu, pembe, kırmızı, kahverengi ve sarı renklerde oluşabilen bu doğal taş, tüm renkleri ile firmamızdaki farklı tasarımlarda kullanılmaktadır. Firmamızda yer alan takı ve aksesuarları inceleyerek, varisit doğal taşı ile tasarlanan ürünlerden kendi tarzınıza en uygun olanı satın alabilir ve bu doğal taşın faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Orijinal Varisit Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Orijinal varisit doğal taşı, yüzeye yakın ve alüminyum açısından zengin olan yerlerde bulunmaktadır. Çoğunlukla alüminyum bakımından zengin kayaçlar ile reaksiyona giren fosfatlı sudan direkt çökeltme ile meydana gelmektedir. Varisit doğal taşı yumrularda, boşluk dolgularında ve kabuklarda ince taneli kütleler halinde oluşmaktadır. Firmamız tarafından tasarlanan ürünlerde kullanılan varisit doğal taşının tüm renkleri, tamamen orijinal yapılara sahiptir ve kullanımlarınız boyunca sizlere en iyi etkiyi sunmaktadır.

Varisit Taşının Faydaları Nelerdir?

Varisit doğal taşı ilk keşfedildiği dönemlerde kıyafetlerde kullanılmıştır. Süs eşyası olarak da kullanılan bu doğal taş daha sonralarda mücevher tasarımlarında da yer almaya başlamıştır. Taşın enerjisinin ve kişiler üzerindeki etkilerinin fark edilmesi ile varisit doğal taşı şifacılar tarafından da sıklıkla tedavi süreçlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Ruhsal, zihinsel ve duygusal olarak şifa sağlayan bu doğal taş, farklı fiziksel rahatsızlıkların tedavilerinde de kullanılmıştır. Varisit doğal taşı hali hazırda günümüzde de farklı birçok alanda şifa ve enerji kaynağı olarak kullanılmaktadır. Varisit doğal taşının bilinen faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;
 • Varisit doğal taşı, dokuların ve hücre yapılarının güçlenmesini sağlamaktadır.
 • Varisit doğal taşı, sinir sistemi ve iskelet sistemi ile ilgili rahatsızlıkların semptomlarının hafifletilmesini sağlamaktadır.
 • Varisit doğal taşı, kan akışının düzenli ve sağlıklı olmasını sağlar.
 • Varisit doğal taşı, anksiyete ataklarının kolay atlatılmasına yardımcı olur.
 • Varisit doğal taşı; romatizma, ülser, gut ve gastrit gibi rahatsızlıkların tedavi süreçlerinde alternatif tıpta sıklıkla kullanılmaktadır.
 • Varisit doğal taşı, karın şişliğinin giderilmesinde tercih edilmektedir
 • Varisit doğal taşı, böbrek ve kas sistemi üzerinde olumlu etkilere sahiptir.
 • Varisit doğal taşı kullanımı kişilere; bolluk, başarı ve şans getirmektedir.
 • Varisit doğal taşı, yüksek stres seviyesinin düşmesini sağlar.
 • Varisit doğal taşı kişilerin, yüksek motive seviyesine sahip olması ve gerçekleştirilen işlerde başarı sağlanmasına katkı sunmaktadır.
 • Varisit doğal taşı kullanımı, ikili ilişkilerin güçlenmesini sağlamaktadır.
 • Varisit doğal taşı kişilerin, beyin fonksiyonlarının daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
 • Varisit doğal taşı, mantık ve zeka gelişimi üzerinde de oldukça etkilidir.

Varisit Taşı Boncuk Satın Al

Varisit taşı boncuk çeşitleri, farklı takı ve aksesuar tasarımlarımızda yer almaktadır. Bu nadir bulunan doğal taşın farklı renkleri ile hazırlanan ürünlerimiz arasından, tarzınıza en uygun aksesuarı ya da takıyı tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm doğal taşlarda olduğu gibi varisit doğal taşında da ten ile temas oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamızda yer alan varisit taşları farklı kolye tasarımlarda sıklıkla tercih edilmiştir. Kalp çakrası ile uyumlu olarak çalışan varisit taşından en iyi şekilde faydalanmak için sizlerde kolye tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Kolye tasarımlarının yanı sıra, bileklik, küpe ve tespih gibi diğer ürünlerimizi de inceleyebilir, hızlı ve kolay bir şekilde orijinal varisit taşı ürününüzü sipariş verebilirsiniz.

Varisit Taşının Anlamı Nedir?

Varisit taşının anlamı, bu doğal taşın bulunduğu yer ile ilişkilidir. Varisit taşı ilk olarak 1873 yılında A. Breithaupt tarafından Almanya’daki Vogtland bölgesinde keşfedilmiştir. Bu bölgenin eski ismi olan Variscia ise, bu doğal taşa adını vermektedir.

Varisit Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Doğal taşlar ve burçlar, astrolojik olarak birbiri ile ilişkili iki önemli kavramdır. Kişilerin sahip oldukları burçlar, bir ya da birden fazla doğal taş ile uyumlu olabilmektedir. Aynı gezegenler tarafından yönetilen uyumlu burçlar ve doğal taşlar, kişilere en iyi şekilde enerji ve şifa akışını sağlamaktadır. Doğal taş kullanıcıları bu nedenle genel olarak kendi burçları ile uyumlu olan doğal taşların kullanımını tercih etmektedir. Tabi ki bu aşamada doğal taşların hangi nedenlerden dolayı tercih edildiği de oldukça önemlidir. Nitekim her doğal taş farklı enerjiye ve şifa kanalına sahiptir. Burçlar ile uyumlu olmayan doğal taşlarda kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Bu durum kişilere herhangi bir olumsuzluk getirmemektedir. Varisit taşı burç uyumu genel olarak tüm burçlar ile ilişkilendirilmektedir. Ancak yine de varisit taşının ikizler, boğa ve akrep burçları ile daha uyumlu olduğu düşünülmektedir.

Varisit Taşı Sipariş

Varisit taşı fiyat aralıkları, taşın farklı materyaller ile kullanımına, taşın boyutuna ya da gramajına göre değişkenlik göstermektedir. Tüm bu etkenler, ürünlerin farklı fiyat aralıklarına sahip olmasını sağlamaktadır. Orijinal varisit doğal taşı ile tasarlanan takı ve aksesuar ürünleri, firmamızda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Varisit taşı en uygun fiyatlar ile sizlere özel olarak satışa sunulmaktadır. Sizlerde kendi tarzınıza ve kullanım alanınıza göre en uygun ürünü firmamızdan rahatlıkla bulabilir ve kolay bir şekilde sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Varisit Taşının Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşlar kendilerine özgü birçok özelliğe sahiptir. Doğal taşların özelliklerinin bilinmesi, kişilerin doğal taşları hangi alanlarda kullanılması gerektiğini bilmesine imkan sunmaktadır. Aynı zamanda doğal taşların genel özelliklerinin bilinmesi, taşların orijinallerinin ve sahte formlarının da ayrıt edilmesini kolaylaştırmaktadır. Birbirinden farklı sertlik derecelerine sahip olan doğal taşlar, farklı teknikler ile temizlenmektedir. Doğal taşların özellikleri arasında yer alan sertlik derecelerinin kullanıcılar tarafından bilinmesi de taşlar için en güvenilir temizlik yönteminin tercih edilmesini sağlamaktadır. Genel olarak varisit taşının özellikleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir;
 • Varisit taşının sertlik derecesi 3,5 ile 4,5 arasında değişmektedir.
 • Varisit taşının özgül ağırlığı 2,57 ile 2,61 arasında farklılık göstermektedir.
 • Varisit taşının kimyasal formülü, AlPO4, 2H2O şeklindedir.
 • Varisit taşı; gri ve beyaz, yeşil, damarlı ve opak formlarda olabilmektedir.
 • Varisit taşı; Almanya, Avusturya, Bolivya, ABD, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avustralya, İspanya ve Brezilya’da bulunmaktadır.
 • Varisit taşı; kalp çakrası, boğaz çakrası ve taç çakrası ile uyumlu olarak çalışmaktadır.