Gösterilen sonuç sayısı: 31

 400,00
 150,00 200,00
 90,00 350,00
 30,00
 30,00
 360,00

Yıldız Doğal Taş

4 MM Fasetli Laci Yıldız Taşı

 150,00
 150,00
 30,00
 150,00

Doğal Taş Kolye Ucu

Damla Yıldız Taşı Kolye Ucu

 30,00
 35,00
 35,00
 35,00

Doğal Taş Kolye Ucu

Mantar Laci Yıldız Doğal Taşı

 35,00
 30,00
 125,00
 350,00
 30,00
 30,00
 30,00
 40,00
 150,00
 150,00
 40,00
 40,00

Yıldız Doğal Taş

Yıldız Dizi Doğal Taşlar

 125,00 295,00
 30,00

Yıldız Doğal Taş

Yıldız Doğal Taş Dizi Kahve

 165,00
 125,00

Yıldız Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri

Yıldız doğal taş; titanyum, magnezyum, silisyum, bakır, demir, krom, manganez, toryum, kalsiyum, karbon ve oksijen içermektedir. Geniş mineral çeşitliliğine sahip olan yıldız doğal taşı genel olarak ‘azim taşı’ olarak da bilinmektedir. Yıldız taşının geçmişi oldukça eskiye dayanmaktadır. Yıldız taşı; kuvars kumundan elde edilen silika ve diğer kimyasal maddeler kullanılarak üretilen bir taştır. Yıldız taşının 17. yüzyılda İtalyan rahipler tarafından yaratıldığına inanılan bazı inançlar kayıtlarda yer almaktadır. Fakat, yıldız taşının tarihteki kullanımının 12. Yüzyıla kadar uzandığı ve o dönemde de İran’da bulunan parlak muskalarda kullanıldığı da bilinmektedir. Tarihi kayıtlardaki yıldız taşı ile ilgili bilgilere göre ise bu taşın, Venedikli Vincetto Miotti tarafından, o zamanın devlet başkanının emri üzerine yaratıldığı görülmektedir.

Yıldız Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Yıldız doğal taş çeşitleri, bu taşın farklı renklerinden oluşmaktadır. Yeşil, kahverengi, mavi, kırmız ve mor renklerde olabilen yıldız doğal taşı, parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Yıldız doğal taşı çeşitleri arasında metalik, altın ya da diğer koyu tonlarda yer alabilmektedir. Genel olarak tüm renklerde yıldız doğal taşı, parıltılı bir görünüme sahiptir ve bu görünümü ile birçok mücevher ve takı tasarımında tercih edilmektedir. Farklı renklere sahip olabilen yıldız doğal taşı, etkileri bakımından aynı özelliklere sahiptir.

Orijinal Yıldız Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Orijinal yıldız doğal taşı, milyonlarda yıllık yer yüzü hareketlerinin sonucunda oluşan kuvars kumundan elde edilen silika ve diğer kimyasal maddelerden elde edilmektedir. Firmamızda yer alan yıldız taşına ait kolye, küpe, yüzük ve tespih gibi ürünlerin hepsi orijinal yıldız taşından elde edilmektedir. Gönül rahatlığı ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu ürünleri düzenli kullanarak, yıldız taşının tüm faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yıldız Taşının Faydaları Nelerdir?

Doğal yıldız taşı, oldukça eski zamanlarda ve farklı alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde de bu doğal taşın farklı alanlarda kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak doğal taşların ilk keşfedilmeleri ile takı ve süs eşyalarının tasarımlarında kullanıldığı görülmektedir. Zamanlar doğal taşların kişiler üzerinde duygusal, psikolojik, ruhsal ve fiziksel etkilere de sahip olduğu görülmeye başlanmıştır. Yıldız doğal taşı da bu sürece uyum sağlamış ve keşfedilmesinin ardından şifacılar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Yıldız doğal taşının kişilere olan faydaları şu şekilde sıralanabilir;
 • Yıldız doğal taşı, genel olarak pozitif enerji taşıdır.
 • Yıldız doğal taşı, kişiye hırs ve azim vererek hedeflere ulaşılmasını kolaylaştırmaktadır.
 • Yıldız doğal taşı genellikle, duygusal yaraların iyileşmesinde oldukça etkilidir.
 • Yıldız doğal taşı, iradenin güçlenmesini ve kişinin öz güven duygusunun gelişmesini sağlar.
 • Yıldız doğal taşı kullanıcısını, kötü niyetli kişilere karşı korumaktadır.
 • Yıldız doğal taşı, uyku sorunlarının giderilmesinde oldukça etkilidir.
 • Yıldız doğal taşı kullanıcılarının, özellikle zor zamanlarda dirayetlerini koruyabilmesine destek olmaktadır.
 • Yıldız doğal taşı, cilt rahatsızlıklarının tedavi sürecinin hızlanmasını sağlamakladır.
 • Yıldız doğal taşı, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar ve doku onarımlarında destekleyicidir.
 • Yıldız doğal taşının içerisinde yer alan bakır, vücuttaki iltihabın giderilmesine destek olmaktadır.

Yıldız Taşı Boncuk Satın Al

Yıldız taşı boncuk kullanımı, firmamızda yer alan kolye, küpe, bileklik ve tespih gibi ürünlerin tasarımlarında kullanılmaktadır. Orijinal yıldız doğal taşı kullanımı ile tasarlanan ürünlerimizi günlük kullanımlarınız için tercih edebileceğiniz gibi meditasyon ya da diğer enerji ritüelleriniz için de tercih edebilirsiniz. Kalp çakrası ile de uyumlu olan yıldız doğal taşının kolye formu, ten ile temas edebilen özelliğe sahiptir. Bu sayede bu doğal taşın kolye formunu hem günlük olarak kullanabilir hem de meditasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Yıldız Taşının Anlamı Nedir?

Yıldız taşının anlamı, İngilizce ‘gold stone’ olarak bilinmektedir. ‘Altın taşı’ olarak Türkçeye çevrilen bu doğal taş, içindeki parıltılı görünümünden dolayı ‘yıldız taşı’ ismini almıştır. Bu doğal taş, “Aventurin Camı”, “Altın Yıldız” ve “Rahip Taşı” gibi farklı isimlerle de bilinmektedir.

Yıldız Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Astrolojik olarak doğal taşlar ve burçlar aynı gezegenler tarafından yönetilmektedir. Burçlar tek bir doğal taş ile uyumlu olabileceği gibi birden fazla doğal taş ile de uyumlu olabilmektedir. Bu durum doğal taşlar için de geçerlidir. Doğal taşlar da bir ya da birden fazla burç ile uyumlu olabildiği gibi tüm burçlarla eşit uyumda çalışabilmektedir. Burçlara ait olmayan doğal taşların kullanımı ise rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Burcunuza ait olmayan bir doğal taş ile enerji akışı hissetmeniz ya da doğal taşın formunu beğenmeniz, burcunuz ile uyumlu olmayan doğal taşın kullanılması için yeterlidir. Yıldız taşının burç uyumu yay olarak bilinmektedir. Yay burcuna sahip olan kişilerin yıldız doğal taşı kullanımı, bu doğal taştan en etkili şekilde yararlanmasına imkan sunmaktadır.

Yıldız Taşı Sipariş

Yıldız taşı en uygun fiyat avantajları ile firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Farklı birçok takı tasarımında yer alan yıldız doğal taşı, kütle formları ile de satışa sunulmaktadır. Günlük olarak kullanım sağlayabileceğiniz takı tasarımlarının yanı sıra, ev ya da ofis gibi çalışma alanlarında dekoratif obje olarak da kullanım sağlayacağınız ürünlere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Yıldız taşı fiyat değişiklikleri; yıldız taşının boyutuna, ağırlığına, kolye gibi tasarımlarda kullanılan zincir özelliklerine ve farklı materyaller ile birlikte kullanım durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız aracılığı ile satın alabileceğiniz orijinal yıldız taşı tasarımlı ürünleri, düzenli olarak kullanarak bu taşın faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yıldız Taşının Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşlar ilk olarak oluşum şekillerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Doğal taşların oluşum aşamaları, taşların sahip olduğu kimyasal içerikleri de belirlemektedir. Bu içerikler ise doğal taşların, farklı enerji kanallarına sahip olmasını sağlamaktadır. Bunların yanı sıra doğal taşların renkleri, renk geçişleri, dokuları, şifa kanalları, sertlik dereceleri ve özgül ağırlıkları da birbirinden farklıdır. Genel olarak doğal taş kullanıcılarının, doğal taş özelliklerini bilmesi ilk olarak orijinal taşın satın alınmasına katkı sağlamaktadır. Özellikleri bilinen taşlar, sahte formlardan daha kolay bir şekilde ayırt edilebilir. Kişilerin doğal taş kullanım nedenleri, hangi taşları seçmesi gerektiğinin belirleyici nedenlerini oluşturmaktadır. Bu nedenle doğal taşların faydalarının bilinmesi de oldukça önemlidir. Taşların özellikleri içerisinde yer alan sertlik derecesinin bilinmesi ise, düzenli olarak enerjinin nötrlenmesi için tercih edilecek temizleme tekniklerinin doğru bir şekilde seçilmesini sağlamaktadır. Tüm bu etkenler göz önüne alınarak yıldız taşının özellikleri şu şekilde sıralanabilir,
 • Yıldız doğal taşının sertlik derecesi 5,5 ile 6 arasında değişmektedir.
 • Yıldız doğal taşının özgül ağırlığı 2,50 ile 2,80 arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Yıldız doğal taşının kimyasal formülü, bu taşın birçok minerali içermesinden dolayı net olarak bilinmemektedir.
 • Yıldız doğal taşı; Rusya, Hindistan ve ABD’ de bulunmaktadır.
 • Yıldız doğal taşı; kök çakrası, taç çakrası, sakral çakra ve kalp çakrası ile uyumlu olarak çalışmaktadır.