51 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Labradorit Doğal Taş

8 MM AAA Labradorit Doğal Taş

 780,00
 25,00
 25,00

Doğal Taş Kolye Ucu

Mekik Labradorit Taşı Kolye Ucu

 25,00

Labradorit Doğal Taş

6×3 MM Rondela Labradorit Taşı

 390,00

Labradorit Doğal Taş

8×5 MM Rondela Labradorit Taşı

 450,00
 910,00

Labradorit Doğal Taş

14 MM Kalp Labradorit Taşı

 480,00

Labradorit Doğal Taş

4×2 MM Rondela Labradorit Taşı

 300,00
 490,00

Labradorit Doğal Taş

13×18 MM Oval Lavrakit Taşı

 350,00

Labradorit Doğal Taş

13×18 MM Oval Labradorit Taşı

 350,00

Labradorit Doğal Taş

Oval Labradorit Taşlı Yüzük

 200,00

Labradorit Doğal Taş

15×18 MM Amorf Labradorit Taşı

 450,00

Labradorit Doğal Taş

6×8 MM Arpa Labradorit Doğal Taş

 200,00
 175,00

Labradorit Doğal Taş

Çubuk Labradorit Taşı

 240,00

Labradorit Doğal Taş

6×6 MM Silindir Lavrakit Taşı

 240,00

Labradorit Doğal Taş

4×4 MM Küp Labradorit Taşı

 660,00

Labradorit Doğal Taş

4×14 MM Silindir Lavrakit Taşı

 180,00

Labradorit Doğal Taş

4×14 MM Silindir Labradorit Taşı

 180,00

Labradorit Doğal Taş

10 MM Çokgen Spektrolit Taşı

 360,00

Labradorit Doğal Taş

10 MM Küp Labradorit Taşı

 600,00

Labradorit Doğal Taş

8 MM Çokgen Lavrakit Taşı

 240,00
 180,00
 180,00

Labradorit Doğal Taş

Kalp Labradorit Doğal Taşı

 85,00
 75,00
 75,00
 320,00

Labradorit Doğal Taş

8 MM Küp Labradorit Taşı Dizi AAA

 220,00

Labradorit Doğal Taş

6×3 MM Rondela Labradorit Taşı

 240,00
 30,00

Labradorit Doğal Taş

2 MM Faset Kesim Labradorit Taşı

 180,00

Labradorit Doğal Taş

Silindir Labradorit Doğal Taş Dizi

 420,00
 100,00

Labradorit Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri

Labradorit doğal taş renkleri ile dikkat çeken değerli taşlar arasında bulunur. Göz alıcı yapısının yanı sıra özellikleri ve insan vücudu üzerindeki etkileri sebebi ile de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Faydaları fazla olan Labradorit doğal taşa platformumuzdan ulaşabilirsiniz. Farklı renklerde satışa sunulan Labradorit doğal taşının sahip olduğu anlamlar da fazladır. Labradorit doğal taşlar mistik güçler ile eşleştirilmektedir. Farklı burç grupları tarafından da sembolize edilen labradorit doğal taşlar, kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. Parıltısı, renkleri ve dokusu ile dikkat çeken bu doğal taş grubu oldukça özeldir. Mavi, yeşil ve karışık renklerde olabilen labradorit doğal taşlar aynı zamanda spektrolit ismi ile de tanınmaktadır.

Labradorit Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Labradorit doğal taşlar renklerine göre ayrılabilmektedir. Alt türleri olmaması ana ailesinin farklı taş grupları ile eşleşmesine sebep olmuştur. Labradorit doğal taş çeşitleri çoğunlukla renklere göre sınıflandırılır. Labradorit doğal taşın renklerine göre ayrılan çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:
 • Mavi labradorit taşı
 • Yeşil labradorit taşı
 • Turuncu labradorit taşı
 • Sarı labradorit taşı
 • Kahverengi labradorit taşı
 • Girift renklerden oluşan labradorit taşı
Labradorit doğal taş çeşitlerinin sınıflandırılması bu şekildedir. Bu sınıflandırmaya bağlı olarak ortaya çıkan çeşitlilik oldukça fazladır. Labradorit doğal taş grubunda yer alan tüm taşlar oldukça dayanıklıdır.

Orijinal Labradorit Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Labradorit taşların ortaya çıkarıldığı yerler farklı konumlardan oluşmaktadır. Nadir bulunan doğal taşlardan olmasına karşın spiritüel etkisinden dolayı ulaşılmaya çalışılan bir taş türüdür. Yararları fazladır ve kişileri güçlendirmesi ile bilinir. Orijinal labradorit doğal taşının gerçek olduğunu anlamak için özelliklerini iyi bilmek gerekir. Özellikleri bilindiği takdirde taşın gerçek olup olmadığının anlaşılması daha kolaydır. Labradorit doğal taşlar farklı kıtalarda görülebilmektedir. Örneğin Madagaskar’da labradorit taşının çıkarılması ile karşılaşırken İskandinav ülkelerinde de çıkarılabilmektedir. Orijinal labradorit doğal taşını anlamak için sertliğine bakmak gerekir. Rusya’da da karşılaşılan labradorit doğal taşının sertliği 6 ila 6,5 arasında değişmektedir. Orijinal labradorit taşına ulaşmak isteyenler doğrudan bizler ile iletişime geçerek sunduğumuz taşları inceleyebilir.

Labradorit Taşının Faydaları Nelerdir?

Doğal labradorit taşı faydaları ile tanınan bir taş türüdür. Doğal taş türlerinden biri olmasının yanı sıra ruh ve beden üzerindeki etkisi ile de dikkat çeker. Labradorit taşının faydaları incelendiğinde görülmüştür ki insanlar üzerindeki etkisi özellikle Spiritüel ve meditatif anlamlarda yüksek olmaktadır. Labradorit taşının faydaları şu şekilde sıralanabilir:
 • Aurayı temizler.
 • Kişinin sakin ve güvende hissetmesini sağlar.
 • Güçlü hissetmeyi sağlar.
 • Dönüşümü ifade eder.
 • İnancı yükseltir.
 • Sakinleşmeyi kolaylaştırır.
 • Enerjiyi temizler, dönüştürür ve yükseltir.
 • Sebatı sağlar.
 • Göz sağlığı üzerindeki etkisi yüksektir ve gözleri korur.
 • Geceleri daha rahat görmeyi sağlar.
 • Üçüncü gözü açar ve güçlenmesini sağlar.
Vücut üzerindeki etkileri arasında aynı zamanda kan basıncının dengelenmesi de yer almaktadır. Kan basıncının dengelenmesinin yanı sıra tıkanıklık ve damar problemlerinin de önüne geçmesi ile bilinir.

Labradorit Taşı Boncuk Satın Al

Labradorit taşı doğal taşlar arasında bulunmasının yanı sıra insanlar yanlarında taşımayı tercih edebilmektedir. Bunun için ise labradorit taşı boncuk olarak satın alınabileceği gibi aksesuar olarak da satın alınabilmektedir. Labradorit doğal taşını satın almak isteyen kişiler doğrudan bizler ile iletişime geçerek işlemlerini başlatabilirler. Orijinal ve gerçek olanlar bu teori taşının satışlarını gerçekleştiren platformumuz güvenli işlem garantisi sunmaktadır. Alınan hizmetten memnun kalmak isteyen kişiler, doğrudan sunduğumuz bütün taş çeşitlerini araştırabilirler. Gerçek taşlara yer veren kataloğumuzda kişiler orijinal taşlara kısa sürede ulaşabilecektir. Labradorit taşı boncuk olarak satıldığı gibi aksesuar olarak da satılmaktadır. Labradorit taşı nasıl alınır ise alınsın, faydaları her zaman aynı kalmaktadır. Taşın şekli değil kendisi faydalarının ortaya çıkmasını sağlar.

Labradorit Taşının Anlamı Nedir?

Labradorit taşının anlamı farklı isimler ile bilinmektedir. Labradorit taşı ruhani gücü ve etkisi yüksek olan bir doğal taş türüdür. Bu sebep ile de birçok kişi labradorit doğal taşını alarak meditatif anlamda da kendini geliştirmeyi hedefler. Tarihin en eski dönemlerinden beri var olan labradorit taşı büyü taşı olarak da bilinmektedir. Büyü yapmak, tılsım hazırlamak ve dualar için de tercih edilen bu taş türü astrolojik anlamda da önem taşır. Güçlü kristallerden biri olan labradorit taşının anlamları farklı olabilmektedir. Çoğunlukla mistik güç anlamını taşımasına karşın aynı zamanda ruhani güven ve ruhani sevgi gibi anlamları da bulunmaktadır. Sezgiyi güçlendirmesinin yanı sıra kişilerin kendilerini daha değerli hissetmelerine sebep olması da yine taşın anlamları arasında bulunur. Spektrolit ismi ile de bilinen labradorit taşı Türkiye'de de yer alan doğal taşlar listesine eklenmiştir.

Labradorit Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Labradorit, doğal taşı, farklı burçlar ile uyumludur. Çoğunlukla akrep burcu ile örtüşmesi sinin yanı sıra farklı burç grupları ve burç çeşitleri ile eşleştirilmesi de mümkündür. Akrep burcunun yanı sıra aslan, burcu ve yay burcu ile de eşleştirilmektedir. Labradorit taşının özelliklerine bakıldığında bu 3 burç grubu ile daha iyi anlaştığı ve faydalarını daha iyi ortaya çıkardığı görülmektedir. Dolayısı ile aslan, yay ya da akrep burcuna sahip olan kişilerin yanlarında labradorit taşı bulundurmaları önerilir. Uygun fiyatlar ile sitemizden satın alacağınız labradorit doğal taşına kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu sebep ile de özellikle bu 3 burç grubundan birinde yer alan kişiler, doğrudan labradorit taşının en doğal ve kaliteli olanına ulaşabilirler. Her ne kadar ilgili 3 burç ile eşleştirilmesi mümkün olsa da farklı burç gruplarından kişiler de taşının özelliklerinden dolayı labradorit taşını kullanmayı tercih edebilir. Labradorit taşı burç uyumu aslan, yay ve akrep burçları gözetilerek belirlenmektedir.

Labradorit Taşı Sipariş

Labradorit doğal taşının kullanımında önemli olan bazı unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat edildiği takdirde labradorit taşı en uygun özelliklerini ortaya çıkarır. Tüm özelliklerden faydalanmak ve taşın yararlarını ortaya çıkarabilmek adına ise bakımından temizliğine kadar her unsura dikkat edilmelidir. Birçok farklı yerde farklı fiyatlandırmaları sahip olan labradorit doğal taşının günümüzde sahteleri de ortaya çıkmıştır. Sahte taşlardan arınmak ve gerçek labradorit taşına ulaşmak isteyenler doğrudan ekiplerimiz ile iletişime geçebilir. Labradorit taşı fiyat politikamız ışığında ücretlendirilir ve adil seçenekler belirlenir. Labradorit taşı siparişi veren kişiler en uygun fiyatlar ile gerçek taş sahibi olabilir. Labradorit taşı fiyatlarımıza ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Labradorit Taşının Özellikleri Nelerdir?

Labradorit taşının özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
 • Spiritüel etkisi yüksek olan taş gruplarından biridir.
 • İnsanların kendi potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olur.
 • Astrolojik anlamda etkileri ve gücü büyüktür.
 • Kristal taş grupları arasında yer alır.
 • Göz çakması üzerinde olumlu etki bırakır.
 • Boğaz çakrası üzerinde de etkilidir.
 • Uyku problemi yaşayan kişilerin daha rahat uyumalarını ve uykuya daha rahat davranmalarına yardımcı olur.
 • Meditasyon yaparken sık sık kullanılır ve odaklanmayı arttırır.
 • Mide sorunlarına iyi gelir ve mide ağrısını giderir.
 • Bilinçaltının temizlenmesine ve düşüncelerin daha saf bir seviyeye gelmesine yardımcı olur.