Gösterilen sonuç sayısı: 14

Zeberced Doğal Taş

Yerli Zeberced Taşı Dizi

 120,00 150,00

Zeberced Doğal Taş

Koyu Zeberced Taşı Dizi

 100,00 125,00

Zeberced Doğal Taş

2 MM Faset Kesim Peridot Taşı

 150,00
 104,00 156,00
 156,00

Zeberced Doğal Taş

Zeberced Amorf Doğal Taş

 130,00

Zeberced Doğal Taş

Zeberced Doğal Taş 8 MM

 78,00
 104,00
 143,00
 104,00
 65,00
 65,00
 83,00

Zeberced Doğal Taş

AAA Peridot Dizi Doğal Taşlar

 2.860,00 8.632,00

Zeberced Doğal Taş Çeşitleri ve Özellikleri

Zeberced doğal taş, Eski Mısır Uygarlığı ile bağlantılı bir taş olarak bilinmektedir. Olivin grubuna ait olan zeberced doğal taşı, ‘peridot taşı’ olarak da bilinmektedir. Sahip olduğu rengi ile zümrüt taşı ile sıklıkla karıştırılan zeberced doğal taşı, canlı parlak bir renge ve efervesan yeşilin tonlarına sahip göz alıcı bir yapıya sahiptir. İletişim taşı olarak kullanılan ve anılan zeberced taşı, kullanıcısını kısa bir süre içerisinde etkisi altına alarak, kişinin daha rahat ve sakin bir ruh haline kavuşmasını sağlamaktadır. Zeberced doğal taşı ilk keşfedildiğinde takı ve dekorasyon ürünlerinde kullanılmıştır. Daha sonrasında ise, bu doğal taşın kişiler üzerinde zihinsel, ruhsal, duygusal ve fiziksel etkileri keşfedilmiş, alternatif tıp alanında da kullanılmaya başlanmıştır. Genel olarak kullanıcısının aurasını temizleyen zeberced taşı, kullanıcısını her türlü kötülüğe karşı koruma özelliği ile de bilinmektedir ve günümüzde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Zeberced Doğal Taş Çeşitleri Nelerdir?

Zeberced doğal taş çeşitleri, bulunduğu renklerinden meydana gelmektedir. Spesifik olarak zeberced doğal taşının farklı çeşitleri bulunmamaktadır. Bu doğal taş genel olarak açık yeşil renge sahip olsa da zeytin yeşili, bal rengi, kahverengi ya da kırmızı renkteki türleri de doğada oluşabilmektedir. Zeberced doğal taşına ait ürün koleksiyonlarımızı firmamızı ziyaret ederek inceleyebilir ve kendinize en uygun olan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Zeberced doğal taşına ait farklı renklere ait ürünleri firmamızda bulabilir ve bu taşın etkilerinden en iyi şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Orijinal Zeberced Doğal Taşı Nasıl Bulunur?

Orijinal zeberced doğal taşı ile tasarlanan ürünleri firmamız aracılığı ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Piyasada maalesef çok sayıda sahte forma sahip olan taşlar bulunmaktadır. Doğal taş satın alma işlemlerinizde bu tarz sahte ürünler ile karşılaşmamak adına firmamızı tercih edebilir ve gönül rahatlığı ile doğal taşlarınızı satın alabilirsiniz. En çok tercih edilen doğal taşlar arasında yer alan zeberced doğal taşı, silikat bakımından fakir magmatik kayalarda kendiliğinden meydana gelmektedir. Bazıları volkanik bölgelerde bulunabilen zeberced doğal taşı, meteorların içime gömülü olarak da bulunabilmektedir. Zeberced Doğal Taşının Faydaları Nelerdir? Doğal zeberced taşı, antik çağlarda kötü ruhların uzak tutulması için kullanılan bir taştır. Zeberced doğal taşı genel olarak mistik ve ruhani açıdan olumlu etkilere sahiptir. Psikolojik olarak kullanıcılarının olumlu yönde etkilenmesine yardımcı olan bu doğal taş, bazı fiziksel rahatsızlıkların tedavi süreçlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Keşfi ve kullanımı oldukça eski zamanlara dayanan zeberced doğal taşının, kişilere üzerindeki faydaları şu şekilde sıralanabilir;
 • Zeberced doğal taşı; kalp, akciğer, safra kesesi, dalak, bağırsak yolları ve ülser gibi rahatsızlıkların tedavisinde, tedavi süresinin hızlandırılması adına tercih edilmektedir.
 • Zeberced doğal taşı, göz sağlığının korunmasını sağlar.
 • Zeberced doğal taşının karnın üzerine koyulması, karın bölgesindeki ağrının ve krampların giderilmesini sağlamaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, sindirim sistemi rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, kabızlık ve iltihaplı bağırsak rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, kişilerin daha mutlu ve sakin bir ruh haline sahip olmasını sağlamaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, yüksek stres seviyesinin düşmesini sağlamaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, suçluluk duygularının ve takıntıların giderilmesini sağlamaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, psikolojik çalışmalar sırasında kullanılarak kişilerin daha hızlı ilerleme kaydetmesini sağlamaktadır.
 • Zeberced doğal taşı, kişilerin ön sezilerinin güçlenmesini sağlamaktadır.
Zeberced Taşı Boncuk Satın Al Zeberced taşı boncuk kullanımı ile hazırlanan özel koleksiyonumuzu, firmamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Tüm doğal taş ürünlerimizde olduğu gibi zeberced doğal taşı ürünlerimizde de orijinal taş kullanımı sağlanmaktadır. Doğal taş kullanımları ile elde edilmek istenilen tüm şifa ve enerjiler, firmamızdan temin edeceğiniz ürünler ile mümkün kılınmaktadır. Birbirinden göz alıcı kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi takıların yanı sıra, meditasyon süreçlerinde ya da dekoratif obje olarak kullanım sağlayabileceğiniz zeberced doğal taşı formlarına da geniş ürün yelpazemiz ile sahip olabilirsiniz.

Zeberced Taşının Anlamı Nedir?

Zeberced taşının anlamı, bu doğal taşın çıkartıldığı adanın ismi ile bağlantılıdır. Zeberced doğal taşı, Kızıldeniz’ de yer alan Zeberced Adası’ndan çıkartılmaktadır. Bu adada bulunan doğal taşa, bulunduğu adanın ismi verilmiş ve bu isim ile doğal taşlar arasında yer almaya başlamıştır.

Zeberced Taşı Hangi Burçlarla Uyumludur?

Doğal taşlar ve burçlar, astrolojik olarak aynı gezegenler tarafından yönetilmektedir. Bu durum göz önüne alındığında genel olarak doğal taş kullanıcıları, kendi burçları ile uyumlu doğal taşları tercih etmektedir. Burçlar ile uyumlu doğal taşların kullanılması, bu doğal taşlardan en iyi şekilde verim elde edilmesini sağlamaktadır. Taşlar ile burçlar arasındaki yüksek enerji, kullanıcıları da olumlu yönde etkilemektedir. Burçların uyumlu olduğu bir y ada daha fazla doğal taş olabildiği gibi doğal taşlar da bütün burçlar ile uyumlu olabilmektedir. Elbette burçlar ile uyumlu olmayan doğal taşların kullanımları da kişiler tarafından tercih edilebilir. Bu durum, kişilerin doğal taşlardan daha düşük verim alabilmesi haricinde hiçbir olumsuzluğa neden olmamaktadır. Kullanılan doğal taş, enerji açısından uyumlu farklı doğal taşlar ile birlikte de kullanılabilir. Zeberced taşı burç uyumu yengeç, aslan ve yay burçları ile ilişkilendirilmiştir. Bu burçlara sahip olan kişiler, zeberced doğal taşından en iyi şekilde verim alabilmektedir.

Zeberced Taşı Sipariş

Zeberced taşı en uygun fiyatlar ile firmamızda sizler için satışa sunulmaktadır. Zeberced taşından elde edilen geniş koleksiyonumuzun fiyatları, zeberced taşının farklı materyaller ile birlikte kullanım durumuna göre değişebildiği gibi bu doğal taşın boyutuna ve ağırlığına göre de değişebilmektedir. Tüm bu değişkenliğe sebep olan faktörler göz önüne alınarak zeberced taşı fiyat aralığı firmamız tarafından makul seviyelerde tutulmaktadır. Sizlerde uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanarak zeberced taşınan tasarlanan takı ve aksesuar ürünlerini hızlı ve kolay bir satın alabilirsiniz.

Zeberced Taşının Özellikleri Nelerdir?

Doğal taşların her biri kendine ait özelliklere sahiptir. Doğal taş kullanıcılarının bu özellikleri bilmesi, ilk olarak sahte ve gerçek doğal taşları daha pratik bir şekilde ayırt edebilmelerine imkan sunmaktadır. Bunu yanı sıra, doğal taşların özelliklerinin bilinmesi ile hangi taşın kullanılması gerektiğine de daha bilinçli bir şekilde karar verilebilmektedir. Doğal taşların kendine ait özelliklerinden biri olan sertlik dereceleri, doğal taşların düzenli olarak temizlenmesi için gerekli olan yöntemin doğru seçilmesine katkı sağlamaktadır. Sertlik dereceleri, doğal taşlar için en uygun temizleme yönteminin belirlenmesindeki etkileyici unsurdur. Bunların yanı sıra doğal taşların; oluşum süreçleri, kimyasal bileşenleri, renkleri, enerji ve şifa kanalları da birbirinden ayrıdır. Tüm bu faktörler göz önüne alınarak zeberced taşının özellikleri şu şekilde sıralanabilir;
 • Zeberced doğal taşının sertlik derecesi 6,5 ile 7 arasında değişmektedir.
 • Zeberced doğal taşının özgül ağırlığı 3,3 ile 3,4 arasında değişmektedir.
 • Zeberced doğal taşı; yeşil, sarı, yeşile dönük sarı ve zeytin yeşili renklerinde olabilmektedir.
 • Zeberced doğal taşının kimyasal formülü; Mg, Fe2SiO4 şeklindedir.
 • Zeberced doğal taşı; Güney Afrika, Burma, Brezilya, Meksika, Kızıl Deniz (Zeberced Adası), Arizona ve ABD’ bulunmaktadır.
 • Zeberced doğal taşı; güneş sinirağı çakrası ve kalp çakrası ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.